حریم خصوصی

حریم خصوصی
کاربران

  • سامانه همراه هوشمند به منظور افزایش دقت و ایمنی، برای ثبت در خواست خدمات ، ثبت نظر خدمات گیرندگان و یا استفاده از امکانات آیتی سرویس ها ( آیتی پست ، آیتی ثبت ، آیتی تیکت ، آیتی بیمه و…. ) یا نرم‌افزار های موجود ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. بسته به نوع خدمات در خواستی و احراز هویت ، اطلاعات فردی ، آدرس و شماره تلفن افراد را دریافت می نماید و از آنجا که کلیه فعالیت‌های آیتی ساز همراه هوشمند قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی لازم است. بنابراین درج آدرس، شماره تماس‌های همراه و ایمیل توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای خدماتی که نیاز به تحویل گرفتن دارد را نیز ثبت نمایند.
    سامانه همراه هوشمند تنها برای ارایه خدمت در خواستی هموطنان ، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
  • همچنین همراه هوشمند its ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه همراه هوشمند را لغو کنند.
  • توجه داشته باشید که ۱۰۰۰۲۰۰۰۰۲۰۰۲۲ تنها شماره‌ایی است که هنراه هوشمند از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت خدمت یا نتیجه خدمات و خدمات جدید ، امکانات ویژه همراه هوشمند را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
  • همچنین ممکن است همراه هوشمند از طریق شماره ۱۰۰۰۲۰۰۰۰۲۰۰۲۲ برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی نیز ارسال کند.
همراه هوشمند ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت همراه هوشمند را ثبت کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.