مدیرعامل بانک ملت خواستار توسعه همکاری با «آی‌تی‌ساز» شد

رضا دولت‌آبادی در این گفتگو با میر میثم سیدی و محمدحسین متقی زاده که در محل ساختمان مرکزی بانک ملت انجام شد با اشاره به فلسفه اپراتور آی‌تی‌ساز به‌عنوان تأمین‌کننده خدمات دولتی و غیردولتی با مجوز سازمان تنظیم مقررات و اپراتور احراز برخط قوه قضائیه، اعلام کرد که بانک ملت آمادگی دارد تا طرح‌های توسعه‌ای این شرکت را تأمین مالی کرده و انواع خدمات مالی و بانکی را به این شرکت ارائه کند.

مدیرعامل بانک ملت در این جلسه که با حضور مجید ابراهیمی معاون مدیرعامل، حسین لطفی آذر مدیر امور فناوری اطلاعات، حسین محمودی رئیس اداره کل بانکداری شخصی و بهبود تجربه مشتری، محمدرضا جنگجوی مدیر شعب منطقه چهار تهران و همچنین شهریار خلیلی مدیرعامل شرکت به پرداخت ملت، با بیان این نکته که مشتریان بزرگی، چون آی‌تی‌ساز، شرکای تجاری و استراتژیک بانک محسوب می‌شوند و خاطرنشان کرد، حمایت از فعالیت‌های این شرکت‌ها جزء رسالت‌های بانک ملت است و بانک در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

محمدحسین متقی زاده رئیس هیئت‌مدیره اپراتور آی‌تی‌ساز هم با اظهار خرسندی از انتصاب جناب آقای رضا دولت‌آبادی به‌عنوان مدیرعامل بانک ملت از این بانک به‌عنوان یک بانک خوشنام و معتبر یادکرد و گفت بی‌تردید با نگاه مثبت و آینده‌نگرانه مدیریت جدید، سطح همکاری‌های دو طرف بیش‌از پیش ارتقا پیدا خواهد کرد.

وی همچنین با ارائه آخرین دستاورد‌های فناوری هوش مصنوعی در بانکداری دیجیتال گفت، از رسالت‌های اپراتور آی‌تی‌ساز، کمک به کاهش هزینه بانک‌ها با ارایه جدیدترین محصولات فناوری‌های نوین و بانکداری دیجیتال بوده و نیز امکان دسترسی آسان مشتریان بانک‌ها به خدماتی که تا پیش از این نیاز به مراجعه حضوری به شعبه بود.

اپراتور آی‌تی‌ساز این امکان را فراهم نمود تا سایر بانک‌های متقاضی نیز بتوانند از محصولات هوش مصنوعی از جمله نئوبانک، سفته الکترونیک و احرازهویت بیومتریک، بصورت مستقیم و یا از طریق سازمان فناوری اطلاعات، برخوردار گردند.

در این نشست مقرر شد تا گروهی متشکل از کارشناسان متخصص، زمینه‌های همکاری دو مجموعه را بررسی و راهکار‌های اجرایی را برای تقویت تعاملات فی‌مابین ارائه کنند.

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *